O mnie

No to w kolejności: jestem kobietą,  matką, żoną, siostrą, koleżanką… kobietą przedsiębiorczą, szefową, księgową…

14542560_1251416261600163_2316790701258822713_o1

 

Pewnie myślicie, że zajmuję się jedną nudniejszych dziedzin dla Przedsiębiorców. Może tak jest… ale potrafię o niej mówić ciekawie. Prowadzę Biuro Rachunkowe 2+1 a w nim:

 

Księgowość i Kadry

Wspieram przedsiębiorców, właścicieli i menadżerów prowadząc i porządkując sprawy księgowe oraz kadrowo – płacowe w ich firmach.
Mówię im, żeby nie zostawiali spraw księgowości i podatków na samym końcu w swojej firmie.
Dlaczego? To już powiem jak się spotkamy.

Jestem ekspertem do spraw rachunkowości oraz kadr i płac i już od ponad 13 lat prowadzę firmę DwaPlusJeden Sp. z o.o., jedno z większych biur rachunkowych w Trójmieście, będąc jej prezesem zarządu. Firmę prowadzimy razem z mężem Rafałem i zatrudniamy świetnych ludzi.

Szkolę i prowadzę warsztaty
Dzięki prowadzonym przeze mnie szkoleniom i warsztatom, wprowadzam przedsiębiorców w świat księgowości i podatków a tym samym, pomagam im podjąć jak najlepsze decyzje dotyczące finansów prowadzonego przez nich biznesu.

Dużo się uczyłam i uczę
Swoje kwalifikacje zdobyłam prowadząc przez wiele lat sprawy księgowe oraz kadrowo – płacowe małym przedsiębiorcom jak i większym spółkom, stowarzyszeniom, fundacjom oraz dzięki zdobytemu wykształceniu. Ukończyłam studia ekonomiczne, podyplomowe studia o kierunku finanse i rachunkowość, podatków i prawa podatkowego, z psychologii przywództwa w biznesie oraz z zarządzania projektami unijnymi. Posiadam Certyfikat Księgowości MF nr 17674/2007.
Uczestniczyłam w wielu szkoleniach i warsztatach z dziedziny podatków, zarządzania przedsiębiorstwem, oraz HR. Cały czas chodzę na różne szkolenia, warsztaty i spotkania z przedsiębiorcami.

Często coś piszę
Jestem również autorką wielu publikacji, skierowanych do przedsiębiorców i menadżerów, o tematyce związanej z rachunkowością, kadrami, rozliczaniem płac oraz przedsiębiorczością i przywództwem.

Co robię dla księgowych?

Uczę ich jak prowadzić biuro rachunkowe

Co jest dla mnie najważniejsze?

Jestem mamą trzech synów, dobrą żoną świetnego męża, bardzo lubię sport (jak znajdę czas :), lubię swoją pracę, gotowanie, lubię popracować w ogródku i wiele innych rzeczy, które pozwalają na celebrowanie życia.

Czego nie lubię?

Nie lubię niczego udawać !!!